ZigaForm version 5.7.6

Serviss

Profesionāls saldēšanas iekārtu serviss ar augstu kvalitāti

SIA Genys Serviss.

Mēs strādājam, Lai aukstums kalpotu Jums!

SIA “Genys” prioritāte ir sniegt profesionālu atbalstu, ievērojot Jūsu prasības un vajadzības, iedziļinoties Jūsu problēmās un sniedzot kvalificētus padomus un atbilstošākus risinājumus.

Pie mums Jūs atradīsiet piemērotāku sev un savam uzņēmumam servisa apkalpošanas līgumu, kas atbilst gan jūsu budžetam aukstuma iekārtu apkalpošanai, gan arī jūsu uzņēmuma darbības specifikai.

image here

Kvalitate

Mūsdienās parādās aizvien vairāk jaunu tehnoloģiju un aukstuma sistēmu risinājumu. Un šeit vairs nepietiek tikai uzstādīt inovatīvās vai energoefektīvas tehnoloģijas saldēšanas iekārtas, ir jāprot tās arī pareizi un droši apkalpot, lai no tām gūtu tieši tādu atdevi, kāda paredzēta.

SIA “Genys” nodrošina visu montāžas, remonta un servisa darbu kvalitāti, atbildīgi pieejot jebkuras problēmas risināšanai un nosūtot darbiem atbilstošas kvalifikācijas speciālistus.

image here

Garantija

Mūsu uzņēmums piedāvā gan garantijas servisa pakalpojumus, gan arī iekārtu apkalpošanu pēc garantijas termiņa beigām.

Plašs piegādātāju tīkls ļauj piegādāt praktiski jebkuras oriģinālās daļas Jūsu aukstuma iekārtām, vai tas būtu aukstais galds virtuvē, piesienas vitrīna tirdzniecības zālē vai lielas jaudas saldēšanas kompresors. Gadījumā, ja nepieciešams kaut kas īpašs, tad serviss var piedāvāt arī alternatīvus variantus pēc Jūsu izvēles.

image here

Serviss 24/7

Jebkurā darba procesā aukstuma iekārtām ir ļoti būtiska nozīme. Mēs zinām, cik būtiski Jums ir saglabāt  savus produktus un turpināt ražošanas procesu jebkuros laika apstākļos neatkarīgi no brīvdienām un svētku dienām.

Tieši tāpēc SIA “Genys” sniedz servisa pakalpojumus 24 stundas dienā un 7 dienas nedēļā.

Mēs piedāvājam:

  • Operatīvo saziņu ar servisa speciālistiem avāriju gadījumos
  • Dispečerizācijas sistēmas pakalpojumus lielu izsaukumu apjomiem
  • Regulāru iekārtu un sistēmu apkalpošanu
  • Plānotu un ārkārtas aukstuma iekārtu remontdarbu veikšanu
  • Sistēmas darbības defektu noteikšanas pakalpojumus
  • Konsultāciju sniegšanu
image here

Monitoringa pakalpojumi

SIA “Genys” piedāvā arī saldēšanas sistēmu kontroles pakalpojumu. Iekārtu darbības reālā laika uzraudzība palīdz laicīgi noteikt un novērst kļūmes un problēmas sistēmas darbībā pirms notiek nopietni iekārtu bojājumi un, līdz ar to, samazināt iespējamo avāriju riskus.

Plašāka monitoringa sistēmu izmantošana ļauj arī efektīvāk izmantot energotaupīgus pasākumus, sastādot precīzus un saskaņotus elektroiekārtu un ierīču darbības grafikus.

 

 

SIA Genys serviss
Translate »