ZigaForm version 5.7.6

Komerciālais un industriālais aukstums

Individuālā pieeja katram klientam un projektam palīdz rast optimālāko risinājumu aukstuma iekārtu izvēlē un to montāžas darbu realizācijā.

SIA “Genys” pieredze aukstuma apgādes jomā un profesionālā komanda ļauj realizēt visdrošākās Jūsu idejas: vai tā būtu centralizētās aukstuma sistēmas izbūve Jūsu veikalā, izmantojot dabiskos aukstumaģentus, vai arī tā būtu aukstuma noliktavu un kameru izbūve specifiskiem produktu veidiem, bet varbūt Jūs vēlaties izbūvēt slidotavu, kas darbosies cauru gadu.

Lai cik vienkāršs vai sarežģīts, tipisks vai nestandarts aukstuma sistēmas projekts Jums nebūtu, mūsu speciālisti ir gatavi jebkuram izaicinājumam un ar prieku palīdzēs Jums to realizēt.

Apskatīt realizētos pēdējā laikā projektus var apskatīt šeit.

Projektēšana

Uzņēmums “Genys” izstrādā dažādas sarežģītības pakāpes aukstumapgādes sistēmu projektus atbilstoši vietējo un starptautisko normatīvo aktu prasībām.

Jums ir nepieciešams nelielas ražotnes aukstuma sistēmas vai ātrās dzesēšanas kameras projekts?

Varbūt Jums ir vajadzīgs kaut kas īpašs un nestandarts?

Mūsu inženieri ne tikai uzklausīs Jūsu vēlmes un palīdzēs rast piemērotāku un efektīvāku risinājumu, bet arī piedāvās projekta izstrādi ņemot vērā mūsdienīgas saldēšanas sistēmu izbūves tendences un jaunākās automatizācijas tehnoloģijas.

Veikals

Paplašinot savu darbību, SIA “Genys” 2017. gada janvārī ir atvēris arī jaunu specializēto saldēšanas iekārtu un rezerves daļu veikalu. 

Veikala noliktavā ir pieejams plašs produktu klāsts jebkura speciālista gaumei: sākot ar siltummaiņiem un saldēšanas kompresoriem, profesionāliem instrumentiem saldēšanas iekārtu apkalpošanai un aukstuma sistēmu komponentēm un beidzot ar blīvgumijām saldēšanas kamerām un rezerves daļām aukstuma vitrīnām.

Pieejamās noliktavā un  pasūtījumam preces jūs varat aplūkot mūsu Produktu katalogā PDF formātā

Preču klāsts veikalā nepārtraukti tiek papildināts ar jauniem produktiem, sekojot līdzi Jūsu vēlmēm un vajadzībām, kā arī saldēšanas iekārtu nozares tendencēm – mēs rūpējamies par saviem klientiem. Tagad arī Jūsu pasūtījuma piegāde iespējama visā Baltijas reģionā un ne tikai.

Jums ir nepieciešams kaut kas īpašs? Jūs nezināt, ko labāk izvēlēties Jūsu veikalam, ražotnei vai aukstuma sistēmai? Laipni gaidīti mūsu veikalā – Jūs sagaidīs ne tikai profesionāls un laipns personāls ar izstrādātu tieši Jums piedāvājumu, bet arī tase garšīgas kafijas!

Serviss

SIA “Genys” piedāvā pilnu servisa pakalpojumu klāstu:

  • Tirdzniecības aukstuma iekārtu montāžu, remontu un apkalpošanu;
  • Aukstuma noliktavu un saldēšanas kameru remontu un apkalpošanu
  • Pārtikas ražošanas saldēšanas iekārtu remontu un apkalpošanu
  • Tehnoloģisko līniju dzesēšanas iekārtu apkalpošanu un remontu

Vairāk par servisa piedāvātiem pakalpojumiem Jūs varat apskatīt šeit.

 

 

 

 

Carel_720xLietuvā ražotas aukstuma vitrīnasfreor-520xAukstuma sistēmu projektēšana-uzstādīšana_920xSWEPLogo_1200xUnregistered RawShooter essentials 2005 1.1.3 build 15
Translate »